Akhisar'da bir ilk "İngilizce Anaokulu" Kayıtlar Devam Ediyor!

Akhisar’da 4 yıldır çocukların mutlu olması için çalışan Tıfıl Akademi, 2019-2020 Eğitim öğretim yılında anaokulu olarak hizmet veriyor. 

Akhisar'da bir ilk "İngilizce Anaokulu" Kayıtlar Devam Ediyor!

AKHİSAR’DA BİR İLK “İNGİLİZCE ANAOKULU

Dil ediniminde Öncü kuruluşu olan Kids Acquire ile Partner School olan tıfıl anaokulu bu yıl öğrencilerine haftada 15 saat İngilizce eğitim verecek. 

ANADİL GİBİ İNGİLİZCE

İngilizce eğitimleri native (anadili İngilizce olan yabancı uyruklu İngilizce Öğretmeni) öğretmenlerden alacak olan tıfıllar ikinci anadil sahibi olacaklar.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR! GEÇ KALMAYIN!

Her yaş grubu için programları olan sistemin kayıtları devam ediyor. 

Detaylı bilgi için;

0 538 681 93 98

Adres: Hürriyet Mah. 419 Sk. No: 4
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber