Sosyal medya gündeminin en çok konuşulan ismi Dilan Polat'ın tutuklanmasının ardından birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi de Dilan Polat güzellik salonları ile ilgili oldu. 

AKHİSAR’A AÇILMADAN ENERCİ BİTTİ

Akhisar’da geçtiğimiz aylarda açılması planlanan ve tadilat çalışmalarının devam ettiği Dilan Polat Güzellik Merkezi’nde çalışmaların durduğu görüntülendi. 

Dilan Polat Güzellik Merkezi’nin Akhisar şubesi geçtiğimiz Eylül ayında Atatürk Mahallesi Prestij Caddesi üzerinde tadilat çalışmaları başlamış ve “Dilan Polat Çok Yakında Sizlerle” afişi asılmıştı. Son yaşanan olaylar sonrasında işyerinin tadilat çalışmaları durmuş ve reklam brandasının söküldüğü olduğu görüntülendi.

Dilan Polat'a ait güzellik salonlarının kapatılıp kapatılmayacağı araştırılmaya başlandı. Birçok hizmetin verildiği Dilan Polat güzellik salonlarının akıbeti pek çok kişi tarafından merak edildi. Peki Dilan Polat güzellik salonları kapatılacak mı? Dilan Polat güzellik salonları ne olacak?

DİLAN POLAT GÜZELLİK SALONLARI KAPATILACAK MI?

Dilan Polat, eşi Engin Polat ve beraberinde birçok kişi hakkında geçtiğimiz gün tutuklama kararı verilirken detaylar merak edildi. Türkiye'nin pek çok ilinde şubesi bulunan Dilan Polat güzellik salonlarının kapatılıp kapatılmayacağı merak konusu oldu. Vatandaşlar arama motorları üzerinde ''Dilan Polat güzellik salonları kapatılacak mı?'' sorusunun yanıtını aratmaya başladı. 

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Dilan ve Engin Polat soruşturması kapsamında 27 şirkete kayyım atanması talep edilirken Gazeteci Cüneyt Özdemir X hesabından yaptığı paylaşımda, "Namuslu Yargı, emniyet mensupları çaresizce seyrediyor Rüşvet verdiler ve kaçıyorlar…Mızrak çuvala sığmaz.. Emniyette , avukatlarda, savcılarda, hakimlerde herkes tek tek afişe olacaktır bu hikayede." açıklaması yapıldı.

Dilan Polat güzellik salonu şubelerinin kapatılması ile ilgili herhangi bir gelişme henüz bulunmuyor.