Akhisarpress.com - Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İlçe Örgütü faaliyetlerine Akhisar Türk Hava Kurumu Başkanı Ayhan Altan’ı Ziyaret ederek devam etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İlçe Örgütü Başkanı Barkın Düzgün ve Yönetim Kurulu Üyeleri Melis Bükçez Rıdvan Başaran Betül Karamil ve Tugay Aras katıldı.
Akhisar Türk Hava Kurumu faaliyetleri hakkında bilgi almak için gerçekleştirilen ziyarette CHP Gençlik Kolları Başkanı Barkın Düzgün, “Ziyaretimizin amacı Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan ve bu yıl 88. yılını kutlayan bu güzide kurumumuzu ziyaret edip, faaliyetleri hakkında bilgi almak ve sizlerle tanışmaktı. Bizleri kabul ettiğiniz için öncelikle teşekkürlerimi iletiyorum. Ben e arkadaşlarım her zaman sizlerin yanındayız. Bunu bilmenizi istiyoruz” dedi.


Akhisar Türk Hava Kurumu Başkanı Ayhan Altan’da ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Altan, “Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, sizin gibi pırıl pırıl gençleri siyasette görmek bizlere gurur verici, Benim düşüncem siyaset yaşlılara değil gençlere daha çok yakışıyor. Hepiniz hoş geldiniz. Ben Kendim Havacılığa 40 yılımı verdim ve vermeye devam ediyorum. Emekli Astsubayım emekliliğimden sonra havacılıktan kopmadım ve burada başkanlık yapıyorum. Elimden geldiği kadar faaliyetleri devam ettirmeye çalışıyorum. Gördüğünüz üzere burada Genç Kanatlar adı altında gençlerimizin katıldığı kursumuz var, bu kurslara çocuklarımız 12 yaşında başlar ve 30-35 yaşlarına kadar devam ederler.” Dedi.

Sohbetin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Örgütü, ve Türk Hava Kurumu Başkan ve kursiyerleri toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.