Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Başkanlığı'ndan Eğitime Destek: "Okula Merhaba" Projesi Hayata Geçti!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Başkanlığı, parti okulu eğitmenleri tarafından verilen eğitimlerin ilhamıyla gerçekleştirilen "Okula Merhaba" adlı projeyi hayata geçirerek eğitimde önemli bir adım attı. Proje kapsamında, Tütenli köyünde ilkokula başlayan 5 öğrenciye kırtasiye yardımında bulunuldu.

CHP Akhisar İlçe Başkanlığı, eğitim alanında fark yaratma hedefi doğrultusunda "Okula Merhaba" projesini başlattı. Parti okulu eğitmenlerinden aldıkları eğitimlerle geliştirilen bu projenin ilk adımı, Tütenli köyünde atıldı. İlkokula başlayan 5 öğrenciye kırtasiye yardımı sağlandı.

Proje hakkında konuşan CHP Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet, "Eğitim her çocuğun hakkıdır ve biz bu hakka saygı duyuyoruz. 'Okula Merhaba' projesi ile köyümüzdeki gençlerimize elimizden gelen desteği sunmaya çalışıyoruz. Onların eğitim yolculuğuna destek olmak, toplumsal sorumluluğumuzun bir parçasıdır." dedi.

CHP Akhisar İlçe Başkanlığı, bu tür sosyal sorumluluk projelerine devam ederek, toplumun eğitim ve refah düzeyini artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürecek.