Akhisar'da siyasi kulislerin hareketlendiği bir gelişme yaşandı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar Kadın Kolları Başkanı Fatma Celebci, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Sosyal medya üzerinden yaptığı duygusal açıklamada, yaşadığı üzüntüyü ve yorgunluğu dile getiren Celebci, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in kısa süre önce gerçekleştirdiği Manisa ziyareti sırasında Belediye Başkanı tarafından kendisine gösterilen tepkinin ve ilçe başkanının tutumlarının istifa kararında etkili olduğunu belirtti.

CHP Akhisar Kadın Kolları Başkanı Fatma Celebci istifasını verdiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yaramın nerede olduğunu bilmiyorum. Yalnız bir yerlerim çok çok çok acıyor…!

Hem saatlerce konuşabilecek kadar doluyum, hem de tek bir söz söyleyemeyecek kadar üzgün ve yorgun...

İnsanın insana verdiği zararı hiç bir canlı vermemiştir..

İSTİFA!

Değerli yol arkadaşlarım, hiç bir makam mevki beklentim olmamak kaydıyla, büyük bir sevgiyle özveri ve emekle yıllarca çalıştığım CHP Akhisar Kadın kolları Başkanlığından Genel Başkanımız Özgür özelin Manisa ziyaretinde Belediye Başkanımızın bana gösterdiği tepkiden dolayı ve ilçe Başkanı Hayrıye hnm Bizlere uyguladığı mobinğlerinden ve Aileminde bu olayları öğrenmesinden dolayı Ailemle almış olduğumuz karar doğrultusunda Çok sevdiğim Emek verdiğim Kadın kolları Başkanılığım dan 13.11.2023 itibariyle istifa etmiş bulunmaktayım

Bu süreçte desteklerini esirgemeyen tüm baskılara mobing uygulanmalarına rağmen Arkamda dimdik duran sevgilerini saygılarını her zaman her koşulda gösteren Önce Ailem ve sonra tüm mücadeleci yönetim kurulu yoldaşlarıma, Partililerime sonsuz teşekkür ediyorum.

bundan sonra Partimin bir neferi olmaktan duyduğum onuru, gururu ve şerefi son nefesime kadar taşıyacak ATATÜRK ilkelerinden asla vazgeçmeyecek ve Partimiz için mücadeleme devam edeceğim.

Sevgi ve Saygılarımla” dedi.