Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Örgütü, CHP Parti Okulu tarafından düzenlenen "Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi" programını başarıyla tamamladı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan CHP Akhisar İlçe Örgütü Başkanı Hayriye Hacet, eğitim programına katkı sağlayan isimlere teşekkür etti ve programın başarılı bir şekilde sonuçlandığını ifade etti.

CHP Akhisar İlçe Örgütü, Parti Okulu tarafından düzenlenen "Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi" programına katıldı. Programın iki gün süren yoğun bir eğitim içerdiğini belirten İlçe Başkanı Hayriye Hacet, CHP'nin partisi içi eğitimlere verdiği önemi vurgulayarak, katılımcılara teşekkür etti.

Hacet, açıklamasında şunları söyledi: "Parti İçi Eğitim Birimi Üyemiz Sahra Baydar, İl Eğitim Koordinatörümüz Gülçin Gökçe, Koordinatör Yardımcımız Emre Halil Esenkaya, Eğitmenlerimiz Emine Özge Arslan, Özcan Kaçar, Yiğit Namver’e teşekkür ederiz. Eğitime katılım sağlayan il disiplin kurulu üyemiz, il yöneticimiz, yönetim kurulu üyelerimiz ve gençlik kollarımıza başarılar dileriz."

Parti içi eğitimlerin, üyelerin siyasi bilincini artırmak, parti içi iletişimi güçlendirmek ve daha etkili bir şekilde siyaset yapabilmelerini sağlamak amacıyla düzenlendiğini belirten Hacet, CHP Akhisar İlçe Örgütü olarak bu tür eğitimlerin sürekli olarak devam edeceğini sözlerine ekledi.