Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, görev süresi boyunca Akhisar’a kazandırdıkları yatırım ve hizmetleri içeren “Hizmet Dolu 5 Yıl” sunumunu gazetecilere sundu. Göreve gelirken söz verdikleri ve yapmak istedikleri projelerin tamamına yakınını hayata geçirdiklerini söyleyen Başkan Dutlulu,  Akhisarlılara en iyi hizmeti sunabilmek için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirtti. 

Akhisarlı basın mensupları ile Akhisar Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezinde bir araya gelen Başkan Besim Dutlulu, 5. yıla yaklaşan görev süresi boyunca şehre kazandırdıkları eser ve hizmetleri detaylıca anlattı. 

Hizmet sunumunda, gerçekleştirdikleri projelerin önceki ve sonraki hallerini göstererek atıl durumda olan birçok alanı değerlendirerek şehre kazandırdıklarını, bunların yanı sıra çok yararlı projeler hayata geçirdiklerini  ifade eden Başkan Dutlulu sunumunda asfalt yolları, güzel parkları, yeşil alanları, sosyal tesisleri, hizmet binaları, tarımsal girişimleri, eğitim, kültür ve sanat çalışmaları ile 7’den 70’e tüm Akhisarlıların huzurlu ve konforlu bir yaşam sürdüğü, modern ve çağdaş bir şehir için çalıştıklarını söyledi. 

“VERDİĞİMİZ SÖZLERİN TAMAMINA YAKININI HAYATA GEÇİRDİK”

“Attığımız her adımda, aldığımız her kararda Akhisar’ın ve Akhisarlıların hizmet ihtiyacına yoğunlaştık” diyerek sözlerine devam eden Başkan Dutlulu, “Şöyle durup bir geçmişe baktığımızda, tüm zorluklara rağmen 31 Mart 2019 tarihinde sözünü verdiğimiz hizmetlerin tamamına yakınını hayata geçirdiğimizi görüyoruz. Bunun yanı sıra seçim vaatlerimiz içerisinde yer almayan bir çok eser ve hizmeti de Akhisar’ımıza kazandırdık.  Yaptığımız hizmetlerin hepsi, gelecekte yapacağımız hizmetlerin birer teminatıdır. Bunların hepsi sizlerin sayesinde hayata geçti. Akhisar halkının desteği arkamızda olduğu sürece şehrimizi daha güzel bir geleceğe taşımak ve geliştirmek için hizmet üretmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
 

Editör: Mustafa Özdemir