Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat ve Zeytinliova Atıksu Arıtma İşletme Kooperatifi yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Alhat ve kooperatif üyeleri MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Zeytinliova mahallesinde başlatılan 60 Milyon TL yatırım bedelli 32 kilometrelik içme suyu altyapı çalışmalarından dolayı Başkan Ergün’e teşekkür etti.
 
Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat ve Zeytinliova Atıksu Arıtma İşletme Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Ziyarette, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay ve Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik de hazır bulundu.
“Zeytinliova yatırımımız hemşerilerimize hayırlı olsun”

Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat ve Zeytinliova Atıksu Arıtma İşletme Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri  Zeytinliova Mahallesinde başlatılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Ergün’e teşekkür etti. Alhat ve kooperatifin yönetim kurulu üyelerine mahallede yapılan yatırımlara ilişkin bilgi verilirken, yapılacak çalışmalarla ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu.  Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktaran Başkan Cengiz Ergün, “Akhisar ilçemizde birçok projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. MASKİ Genel Müdürlüğümüz, Zeytinliova mahallemizde de 60 Milyon TL yatırımla 32 kilometrelik içme suyu altyapı çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başladı. Yatırımımızın hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

Editör: Mustafa Özdemir