Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, kırsal mahalle ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Bu kapsamda Dağdere ve Hanpaşa mahallelerini ziyaret eden Başkan Dutlulu, mahalle halkıyla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi. 

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu sık sık gerçekleştirdiği kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Dağdere ve Hanpaşa mahallelerini ziyaret eden Başkan Dutllulu’ya Akhisar Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı ile Bedri Türk, CHP Akhisar Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Kuk ile Kırsal Hizmetler Müdürü Hasan Umutlu da eşlik etti. Başkan Dutlulu ve ekibi ilk olarak Dağdere Mahallesini ziyaret ederek burada Mahalle Muhtarı Halil Gökçedağlı ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

“DAĞDERE’YE BENDEN ÇOK ZİYARET GERÇEKLEŞTİREN SİYASETÇİ OLMAMIŞTIR”

Cuma Namazını Dağdere Mahallesi’nde kılan Başkan Dutlulu, daha sonra mahalle halkının çay davetine eşlik etti. Dağdere ziyaretinde konuşan Başkan Dutlulu, “2019 yerel seçimlerini kazanınca ilk Cuma Namazını Dağdere Mahallemizde kılmıştık. Tam 5 yıl sonra ikinci dönem niyetimizle birlikte bugün Cuma Namazımızı yine Dağdere Mahallemizde halkımızla birlikte kıldık. Allah mahcup etmesin. 

Dağdere’ye benden çok ziyaret gerçekleştiren siyasetçi olmamıştır. Çünkü ben bu mahalleyi çok seviyorum. Bu mahalleden meclis üyemiz Hüseyin Kuk da bugün yanımızda. Buraya yaptığımız hizmetleri hepiniz biliyorsunuz. Diğer ihtiyaçların da notunu aldık, en kısa sürede yapacağız. Uzak yakın demeden her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceği” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Dağdere Mahalle Muhtarı Halil Gökçedağlı, Akhisar Belediyesi’nin Dağdere’ye yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Dutlulu’ya teşekkür etti.

“HALKIMIZIN HİZMETLERDEN MUTLU OLMASI BİZLERİ SEVİNDİRİYOR”

Başkan Dutlulu ve ekibi sonrasında Hanpaşa Mahallesine geçerek burada da Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Gencer ve mahalleli tarafından karşılandı. Mahalle halkının çay davetine icabet eden Başkan Dutlulu, “Hanpaşa Mahallemizi ziyaret ederek mahalle halkımızın misafiri olduk, çay davetlerine icabet ettik. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetler üzerine gerçekleştirdiğimiz sohbette halkımızın belediye hizmetlerinden mutluluğunu dile getirmesi bizleri de fazlasıyla mutlu ediyor. Hanpaşa halkının diğer taleplerini de not aldık, en kısa sürede onları da hayata geçireceğiz. Her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

Mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı memnun olduklarını dile getiren Hanpaşa Mahalle muhTarı Halil İbrahim Gencer ise bugüne kadar Hanpaşa’ya yapılan hizmetler ile ilgili Başkan Dutlulu’ya teşekkür etti
 

Editör: Mustafa Özdemir