Akhisar Balıkesirliler Derneği yöneticileri, 27 Ekim Cuma akşamı gerçekleşecek olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl etkinlikleri kapsamında Akhisar Kaymakamı Murat Kütük'ü ziyaret etti.

Ziyarette Akhisar Balıkesirliler Derneği Başkanı Perihan Deniz, Dernek Başkan Yardımcısı Mustafa Dağlar, Gençlik Kolları Başkanı Şerif Uyar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hakkı Şaşı, İsmail Çelik ve Günay Akgün, Akhisar Kaymakamı Murat Kütük ile bir araya geldi. Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl dönümünü coşku ve gurur içinde kutlamak amacıyla gerçekleştirilen bu ziyaret, kaymakamın makamında gerçekleşti.

Ziyaret sırasında, Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl dönümü etkinlikleri hakkında görüşmeler yapıldı ve etkinliklerin Akhisar halkı için anlamlı ve coşku dolu bir şekilde geçmesi için işbirliği fırsatları ele alındı. Kaymakam Murat Kütük, ziyaretçilere Cumhuriyet Bayramı'nın önemini vurgulayarak, bu özel günün coşkusunu ve anlamını birlikte kutlama fırsatını değerli buldu. Akhisar Balıkesirliler Derneği yöneticileri de Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl dönümü kutlamalarını büyük bir heyecanla beklediklerini ifade ettiler.

Akhisar Balıkesirliler Derneği Başkanı Perihan Deniz, “Cumhuriyet Bayramı, Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlüğe olan sonsuz bağlılığını ve iradesini temsil eden anlamlı bir gündür. Bu özel gün, Türkiye'nin birlik ve beraberlik içinde daha aydınlık yarınlara ilerlemesini temsil eder. Akhisar Balıkesirliler Derneği yöneticileri, Akhisar halkıyla birlikte bu coşkulu kutlamalara katkıda bulunarak Cumhuriyet'in önemini ve değerini bir kez daha hatırlatmayı hedefliyorlar” dedi.

Editör: Mustafa Özdemir