Mustafa ÖZDEMİR (Akhisarpress.com) - Spor Toto Süper Lig'de, iç saha maçlarında henüz galibiyeti bulunmayan tek ekip olan Akhisar Belediyespor, bugün Medical Park Antalyaspor'u konuk edecek.

Medical Park Antalyaspor maçından 3 puan alarak son sıralardan kurtulmak istediklerini ifade eden Akhisar Belediyespor basın sözcüsü İbrahim Evren Acar; “Ligin bitmesine 3 hafta kaldı, bu sürede iyi sonuçlar almamız gerekiyor. Antalyaspor iyi mücadele eden bir takım, ancak biz kendi sahamızda 3 puanı almayı hedefliyoruz. Maç eksiği olan oyuncularımız olsa da, onların yerini dolduracak oyuncularımız var.” Dedi.

Yönetim Akigolar ile görüştü

Diğer yandan Akhisar Belediyespor yönetimi Süleyman İşçi, Zekeriya Güneş, Harun Eryüksel ve İbrahim Acar Hale Pastanesinde özel bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı hakkında Akhisarpress.com'a açıklama yapan Acar; “Akigoların liderleri Cüneyt Sıvacı ve Yalçın Utçu ve yaklaşık onbeş kadar taraftarımız ile toplantı yaptık. Bizlere çektikleri sıkıntıları anlattılar. Bizde o sorunlara çözüm bulmaya çalışacağız. Maçlarımızı Manisa’da oynamamız onlar için sıkıntı olduğunu biliyoruz. Akigolara kötü zamanımızda da takımımızı sonuna kadar destekledikleri için ayrıca teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Öte yandan Medical Park Antalyaspor karşısında sakatlığı süren Güray, cezalı durumda olan Emin ve Mustafa Aşan forma giyemeyecek.