Akhisar’ın en değerli arsalarından birisi olan Akhisar Belediyesi’nin şantiyesi olarak kullanılan 30 dönümlük arazi İller Bankası tarafından satışa çıkarıldı. 

Edinilen bilgilere göre Akhisar Yeni Stadyum inşaatı sırasında İller Bankasına Akhisar Belediyesi tarafından ipotek edilen Reşatbey Mahallesi’nde bulunan 29 bin 8 metrekarelik arsa TOKİ tarafından satışa çıkarıldı. 

Mülkiyeti İller Bankası A.Ş’de bulunan Akhisar Belediyesi şantiyesi Reşatbey Mahallesi 2214 -1 parsel arsası 235 Milyon muhammen bedel karşılığında ihale yolu ile 27 Temmuz 2023 tarihinde saat 10.30’da satışa çıkacak. İhalenin yapılacağı yerler İstanbul Küçükçekmece TOKİ İstanbul hizmet binası, Ankara Çankaya Bilkent Otel Konferans Merkezinde yapılacak. İnternet üzerinden de ihaleye katılanların bir gün önce 26 Temmuz 2023 Çarşamba günü saat 10.30’a kadar kayıtları alınacak. KDV’den muaf olan yere talip olup alanlar yüzde 25 peşin 24 ay vade ile ödemede bulunabilirler. Vadeli satışlarda aylık yüzde 2.5 vade farkı uygulanacak.”

İLANI BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ