TBF başkan adayı Harun Erdenay ve İbrahim Kutluay'dan Akhisargücü ziyareti

Türkiye Basketbol Federasyon Başkan Adaylarından Harun Erdenay, İbrahim Kutluay ve ekibiyle birlikte Akhisargücü Spor Kulübü Derneğini ziyaret etti.

TBF başkan adayı Harun Erdenay ve İbrahim Kutluay'dan Akhisargücü ziyareti

Eski Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Harun Erdenay, İbrahim Kutluay ve ekibini karşılamasında Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz, Basketbol şube sorumlusu İsmail Atar, Basketbol baş antrenörü İrfan Gürmen ve yardımcısı Berkay Koçak hazır bulundu.

Önümüzdeki ay yapılacak olan Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanlık seçimi için Anadolu kulüplerini ziyaret ederek destek isteyen TBF Başkan adayı Harun Erdenay vaatlerini anlattı. Seçildiği taktirde tekrar kulübümüzü ziyaret edeceğini ve kulüp ile temaslarının devam edeceğini beyan etti. Her konuda desteklerini vereceğini ifade eden başkan adayı Harun Erdenay, kulüp sporcuları ile tanışıp onların dileklerini dinleyip hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Akhisargücü Spor Kulübünün sporcu sayıları, çalışma alanları, ve yerleri hakkında bilgi alarak seçildiği takdirde tüm kulüplere gerekli desteği sağlayacaklarını ifade etti. Kulübün branşları, çalışmaları ve kulüp yapısı hakkında aldığı bilgiler doğrultusunda örnek bir kulüp olduğunu Kulüp Başkanı Nihat Uz’a iletti.

Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz, TBF başkan adayı Harun Erdenay’ın ziyaretinden çok memnun olduğunu belirtti. Bu tür ziyaretlerin bizim gibi anadolu kulüplerinin sıkıntılarının ve taleplerinin birinci ağızdan iletilmesinde fayda sağlayacağını ifade etti. Kulüp faaliyetleri hakkında bilgi veren Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz TBF başkanlık seçimde başarılar dileyerek “Basketbol Camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber