Gekas futbol direktörü oldu! Akhisarspor'da tarih tekerrür edecek mi?

Önümüzdeki sezon TFF 3. Lig’de mücadele edecek Akhisarspor’da dün teknik direktör Muhammet Yılmaz ile yolların ayrılmasının ardından bugün takımın futbol direktörlüğüne eski futbolcu Theofanis Gekas’ın getirildiği açıklandı.

Gekas futbol direktörü oldu! Akhisarspor'da tarih tekerrür edecek mi?

Önümüzdeki sezon TFF 3. Lig’de mücadele edecek Akhisarspor’da dün teknik direktör Muhammet Yılmaz ile yolların ayrılmasının ardından bugün takımın futbol direktörlüğüne eski futbolcu Theofanis Gekas’ın getirildiği açıklandı.

Spor Toto Akhisar Stadında yapılan tanıtım toplantısına Akhisarspor kulübü başkanı Evren Özbey ve yönetim kurulu üyeleri ile futbol direktörü Theofanis Gekas katıldı.

Düzenlenen toplantıda konuşan başkan Evren Özbey, Gekas ile prensip anlaşmasına vardıklarını ve önümüzdeki günlerde resmi imzaların atılacağını kaydetti.

ÖZBEY: “FUTBOLUN BEYNİ GEKAS OLACAK”

Evren Özbey: “Akhisarsporla özdeşleşmiş, takımımızın efsanesi olan Gekas aramızda. Takımımız Süper Lig’den düştüğünden beri zor günler yaşıyor. Bu zor günleri birlikte atlatacağımıza inandığımız için Gekas’ı futbolun beyni, futbol direktörümüz olarak prensip anlaşmasına vardık. Resmi olarak imzalarımızı da yakında atacağız. Gekas ile birlikte Akhisarspor’un tekrar çıkışa geçip hak ettiği yerlere geleceğine inancım tam. Bunun için uzunca toplantılar yaptık ve Akhisarspor’u daha iyi yerlere nasıl getireceğimize dair Gekas ile fikir birliğine vardık. Kendisine bu zor durumda görevden kaçmadığı için teşekkür ediyorum. Kulübümüzden çok ciddi bir alacağı var. Büyük bir miktarından vazgeçiyor. Borcumuz olan eski futbolcularımıza buradan sesleniyorum. Gekas gibi onların da takımı, bu güzel şehrin eski günlere dönebilmesi için bizlere yardım edeceğine inancım tam”

“HOCAOĞLU’NU YENİ YÖNETİMDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ”

Özbey: “İsmail Hocaoğlu’nu yeni yönetimde aramızda görmek istiyoruz. Kendisi ile daha önce tatsız şeyler yaşasak da kendisi ile samimi olduğumuzda Akhisarspor’un geleceği için ortak paydada buluştuk. Tek gayemiz Akhisarspor’un başarıdır. Beraber takımı güzel günlere götürebilmek için önümüzdeki kongrede güçlerimizi birleştireceğiz”

Yunan futbol adamına inancının tam olduğunu söyleyen Özbey sözlerini şöyle sürdürdü:

“Gekas takımın beyni olacak. Futbol direktörü olacak ve takımı ona bırakacağız. Süper Lig’de de takım düşme korkusu yaşarken Gekas gelip bizi o hengameden kurtarmıştı. İnşallah o günlere tekrar bizi getireceğine inanıyorum”

“MİKAİL KAPLAN’I TANIMIYORUM”

Akhisarspor’un yeni başkan olacağı iddia edilen Mikail Kaplan hakkında soru sorulması üzerine cevap veren Özbey: “Mikail Kaplan’ı tanımıyorum. Beraber bir temasımız varmış gibi lanse ediliyor. Öyle bir şey söz konusu değil. Ben de basından takip ediyorum. Çok gerçekçi gelmiyor bana. Amacı ne bilmiyorum.

GEKAS: ESKİ GÜNLERİMİZE DÖNECEĞİMİZE İNANIYORUM

Toplantıda söz alan Theofanis Gekas ise: “Takımla bir anlaşmaya vardık. Bazı küçük prosedürleri tamamladığımızda size önümüzdeki günlerde açıklama yapacağız. Bir an önce bu prosedürlerin de bitmesini ve takımı eski günlerine getirebilmeyi umuyorum. Bu zor yolda herkesi yanımızda görmek istiyoruz. Eski günlerimize geri döneceğimize canı gönülden inanıyorum” dedi.

HOCAOĞLU: “AKHİSAR HALKI BU KIRGINLIĞA SON VERSİN”

Tribünlerin yeni sezonda dolu olarak görmek istediğini söyleyen İsmail Hocaoğlu: “Bir buçuk yıl önce de Gekas ile görüşmüştük. Kendisi sağ olsun ciddi indirimler ve diğer oyuncular ile ilgili de yardımcı olacağını söyledi. Ben de kendisine bu zor günlerde bizi yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum. Akhisar halkına bu kırgınlığa son vermesini istiyoruz. Bu şehirde herkes birlik olsun. Bütün Akhisarlılardan destek istiyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber