Evren Özbey: Kalan 6 maça yeni bir teknik ekip ile çıkmak istiyoruz

Evraklar üzerinde Akhisarspor’un  başkanı Harun Eryüksel görünmemesine rağmen, kulübün  sorumluluğunu kardeşi Bışar Özbey ile üstlenen Evren Özbey Cem Kavçak’ın istifası sonrası ilk özel AkhisarPress’e özel açıklamalar yaptı.

Evren Özbey: Kalan 6 maça yeni bir teknik ekip ile çıkmak istiyoruz

Evren Özbey, “Ligin ilk yarısının ertelenen Adanaspor maçı ile birlikte 6 müsabakasına yeni bir teknik ekiple çıkmak istiyoruz.” dedi.

Cem Kaçak ve ekibinin futbolcular ve personel ile vedalaşması sonrası, sportif direktör Bayram Ali Kaya ve medya sorumlusu Ethem Çimen’in yönettiği antrenmanı, kardeşi  Bışar ile birlikte takip eden Evren Özbey ile yaptığımız sohbette, Özbey, “Çok yakın dostluğumuz olan Harun Eryüksel vasıtası ile Akhisarspor’u yıllardır takip ediyor ve sempati duyuyorduk. Kardeşim Bışar da Akhisarspor’un avukatlığını yapıyordu. Başkan Fatih Karabulut ile tanışınca ve zor şartları görünce yardımcı olmak istedik. Bizi sıcak karşıladılar. Takım sezona da, tecrübeli ve genç futbolcularla iyi başladı. Problemleri çözmek için çaba sarf ederken, başkan Fatih Karabulut’un istifası sonrası daha fazla sorumluluk aldık. Son 3 haftada alınan yenilgiler sonrası  Cem Kavçak ve ekibi görevlerini bıraktıklarını açıkladılar. Ligin ilk yarısının bitmesine ertelenen Adanaspor  maçı ile birlikte 6 maçımız  var. Bu 6 maça yeni bir teknik direktör ile çıkarak tırmanışa geçmek istiyoruz. Bu dakikadan itibaren en kısa zamanda temaslara başlayarak yine en kısa zamanda sonuca gideceğimize inanıyoruz.” dedi.

(ÖZEL HABER - HALDUN AKYÜZ)
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber