Buruk: "Kayseri'de 2. Final Yapacağız"

Tarih yazarak Ziraat Türkiye Kupasını müzesine götüren Teleset Mobilya Akhisarspor ayağının tozuyla Kayseri Maçı hazırlıklarına başladı.

Buruk: "Kayseri'de 2. Final Yapacağız"

Tarih yazarak Ziraat Türkiye Kupasını müzesine götüren Teleset Mobilya Akhisarspor ayağının tozuyla Kayseri Maçı hazırlıklarına başladı. Antrenmanı televizyon kanalları adeta istila etti.Bir kameradan diğerine  koşan Teknik Direktör Okan Buruk, “Yarın ikinci bir final maçı için Kayseri’ye gidiyoruz.

Sadece cezalı olan kaleci Lukaç dışında antrenmana çıkan tüm futbolcular kısa bir koşudan sonra, ikiye bir top kapma çalışması yaptılar, Teknik Direktör Okan Buruk Fenerbahçe ile yapılan ve zaferle sonuçlanan ve Akhisar’ın bir tarih yazdığını,  başarıda ilk sırada futbolcularının katkısı olduğunu belirterek, “Yarın Kayseri’ye hareket ediyoruz. Orada dinlenip, taktik antrenmanları yapılacağız. Önümüzde Kayseri ve evimizde oynayacağımız son Osmanlı maçını da başarı ile tamamlamak istiyoruz.” Avrupa  kupasına katılmayı hak eden Akhisarspor’un gelecek sezonu için görüşlerini de açıklayan  Okan Buruk, “Bunun konuyu konuşmak için önümüzdeki 10-15 günü beklemezi gerekiyor. Tek düşüncemiz Kayseri ve Osmanlı maçlarıdır. Rehavete  gerek yok. Ziraat Türkiye Kupasını  kazanarak tarih yazan bu ekibin  son iki maçı da başarılı ile tamamlayıp taçlandırmamız gerekiyor.” Dedi. 
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber