Akhisar Yeşil Siyah Taraftar Derneği sorumluların cezasını istedi

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisarspor’un ikinci devrenin açılış maçında yaşadığı esame listesi krizi ardından Akhisar Yeşil Siyah Taraftar Derneği bir basın açıklaması yaptı.

Akhisar Yeşil Siyah Taraftar Derneği sorumluların cezasını istedi

Akhisar Yeşil Siyah Taraftar Derneği Başkan Vekili Barkın Düzgün yaptığı açıklamada, “Akhisarspor’umuzun Beşiktaş ile oynadığı maç öncesi esame listesinde meydana gelen traji komik olay neticesinde Akhisar’ımız sezonun ikinci yarısına mağlubiyet ile başlamıştır. Puan durumundaki yerimiz neticesinde her bir puanın hayati önem taşıdığı belki de atılan-yenilen gol hesabının sezona damgasını vuracağı bir durumdayken esame listesine 13 yabancı futbolcunun kayıt edilmesi nasıl olur da gözden kaçmıştır? Gelişen futbol endüstrisinde galibiyetin 2.6 milyon TL beraberliğin ise 1.3 milyon TL olduğu ligimizde galibiyeti yani 2.6 milyon TL geliri ucuz ve amatörce bir hata yüzünden maça başlamadan ellerimizle rakibe verdik.

Peki bu durum neticesinde ülke genelinde Akhisarspor’umuzun isminin bu rezalete karışmasını sağlayan sorumlu veya sorumlular hakkında herhangi bir yaptırım uygulandı mı? Eğer aynı durum Akhisarspor’umuzu yönetenlerin şirketlerinde meydana gelseydi yine aynı tavrı mı sergileyeceklerdi? Elinizi vicdanınıza koyup cevaplamanızı istediğimiz yegane soru budur. Unutulmaması gerekir ki kişiler gelip geçici Akhisarspor’umuz ise baki olandır. Akhisarspor’umuzun isminin, armasının ağırlığının #FARKINAVARılmasını ve Sorumluların kulüple ilişkilerinin kesilmesini istiyoruz. #FARKINAVAR Akhisarsporlu bulunduğun konum ne olursa olsun sen en iyisine layıksın” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber