Erdinç Karaköse'den Akhisar’a kargo hava alanı ve Gümrük projesi

Manisa İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Erdinç Karaköse, Akhisar İYİ Parti teşkilatını ziyaret etti.

Erdinç Karaköse'den Akhisar’a kargo hava alanı ve Gümrük projesi

Karaköse’yi Akhisar İYİ Parti ilçe başkanı Mustafa Kındıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. 

Ziyareti sırasında bazı açıklamalarda bulunan İYİ Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Erdinç Karaköse; “ “Yılların verdiği bir idealle Meral Akşener’in partisinde siyaset yapmaya karar verdim. Daha iyi bir Manisa, daha iyi bir ülke için yola çıktım. Tecrübelerimi Manisa ve ülkemin geleceği için kullanmaya hazırım.” Dedi.

AKHİSAR’A KARGO HAVAALANI PROJESİ

İl Planlama uzmanı olduğunu ve bu konuda Manisa’nın birçok ilçesinde projelerinin olduğunu bunlardan en önemlilerinden birisinin de Akhisar için olduğunu ifade eden Karaköse; “Akhisar’da kargo uçak hava alanı projemiz var bunu neden istiyoruz. Çünkü Akhisar burada bir merkez konumunda çevresinde Kırkağaç, Soma, Salihli, Gölmarmara ve Alaşehir var buralarda yetişen meyve ve sebzelerin Akhisar’daki kargo hava alanıyla yurt dışına ithal edilmesi çok önemlidir. Bu bizim projelerimiz arasında yer alıyor. İnşallah Milletvekili olursak bu konu üzerinde ısrarla çalışacağız” dedi.
 


Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 20:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yiğit
Yiğit - 3 yıl Önce

Erdinç Karaköse’nin aday adaylığı hayırlı olsun, dürüst, samimi,çalışkan, koltuk derdi olan değil millet sevdası , siyasi tecrübesi olan , şakşakçılarla yola çıkmayan adayların vekil olması dileğimiz.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber