Zeynep Gülin Öngör, Oryantiringte Bir Numara

Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Oryantiring’te girdiği yarışmalardan derecelerle döndü.

Zeynep Gülin Öngör, Oryantiringte Bir Numara

Kırkağaç’ta yapılan Okullar arası Oryantiring il Birinciliğinde hem Kız- A hemde Kız- B kategorisinde il birinciliği elde etti. Kız A Takımı ( Selin Esmeray, Öznur Kayın, Melisa Efe, Günnur Kavgacı, Yasemin Duru) Kız B Takımı ( Duygu Yurt, Cansel Aydın, Zeliha Nur Araz, Selma Ersoy, Sinem Sungun)

10-11 Mart tarihlerinde İzmir/Urla’da yapılan Oryantiring Türkiye Şampiyonası 4.kademe yarışmalarında K18’de Öznur Kayın Türkiye 1.liği ve K20’de Sevgi Baki Türkiye 2.liğini elde etti.

Okul Müdürü ve kulüp başkanı Nazan Bahar; okulumuz hem okullar arası yarışmalara hem de okulumuzun adını taşıyan spor kulübü ile yarışmalara katılmaktadır. İlçemizin tek okul spor kulübü niteliğini taşıyan kulübümüzde Oryantiringin sporunun yanında diğer branşlarda da çalışmalarımız oluyor. Oryantiring’te bu zamana kadar büyük başarılara imza atan kulübümüz ve okulumuz sporcularını ve onları çalıştıran öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum, dedi.

Okul ve Kulüp takımının çalıştırıcısı Muammer İnan; Okullar arası il birinciliği yarışmalarında Kız A ve Kız B takımı olarak 1 Nisan’da Denizli’de yapılacak grup yarışmalarında ilimizi temsil edeceğiz. Orada başarılı olup Trabzon/Uzungöl’de yapılacak Okullar arası Türkiye Şampiyonasına da katılmayı ve derecelerle dönmeyi arzuluyoruz. 

Kulüp yarışmalarında da 6,7,8 Nisan’da Bolu’da yapılacak Türkiye Oryantiring Şampiyonasında hem ferdi dereceler hem de takım Türkiye dereceleri almak istiyoruz. Sporcularımda bu başarıları elde edecek kapasite var. Onlara güveniyor ve başarılar diliyorum, dedi. 
 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber