Öğretmenler Gününü Mektupla Kutladılar

Akhisar Misak_ı Milli anaokulu A şubesi minik kalpler sınıfı öğrencileri öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler

Öğretmenler Gününü Mektupla Kutladılar

Akhisar Misak_ı Milli anaokulu A şubesi minik kalpler sınıfı öğrencileri öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü muhteşem bir etkinliklerle sınıf öğretmenlerinin öğretmenler gününü Akhisar Öğretmen evinde kutladılar.

Sınıf Annesi Yasemin Vardar’ın düzenlemiş olduğu kutlamada minik öğrenciler Öğretmenlerinin kendileri için çok kıymetli olduğunu ve onu çok sevdiklerini söyleyen öğrenciler kendi ağızlarından hazırladıkları mektupları sınıf annesinin organize ettiği sürpriz hediye paketleri ile uçan balon eşliğinde öğretmenlerine vererek öğretmenlerine bu özel günde sürpriz yapmak istediklerini belirterek. Öğretmenler gününü kutladılar.

Öğretmenleri Sevda Ertürk bu kutlamanın kendisi için bir sürpriz olduğunu belirterek öğrencilerine teşekkür etti. Duygu dolu anların yaşandığı kutlamaya bazı öğrenci velileri de eşlik etti.
 Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2017, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber