Akhisar Balıkesirliler Derneği yapmış oldukları son kongre sonrası ilk toplantısını dernek binasında gerçekleştirdi. Yeni yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Akhisar Balıkesirliler Derneği kuruluş günü ve aynı zamanda Dünya Balıkesirliler günü olan 10.10. günü münasebetiyle bir kutlama yapıldı.

Toplantı gündeminde söz alan Dernek Başkanı Perihan Deniz, yönetim kurulu üyelerini tanıttıktan sonra konuşmasına şöyle devam etti: “Değerli arkadaşlar, Balıkesirliler Derneği toplantımıza hoş geldiniz. Ben Perihan Deniz derneğimizin yeni başkanı. Öncelikle beni bu göreve layık gördüğünüz için hepinize çok teşekkür ederim. Yeni yönetim kurulumuz Derneğimize ve memleketimize hayırlı uğurlu olsun inşallah.

Bugüne kadar derneğimizde büyük bir özveriyle hizmet veren önceki dönem Başkanlarımız Mustafa Dağlar, Coşkun Karadaş ve Şaban Taşkıran'a ve tüm yönetim kurulu üyelerimize hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum.

Akhisar Balıkesirliler Derneği olarak yönetim kurulu arkadaşlarımız gençlerimiz ve kadınlarımızla beraber bir çok projeye imza atacağımıza inanıyorum. Şunu unutmayalım ki: Kültür bir toplumun geçmişle olan bağı, geleceğe yön veren kılavuzudur.

Bundan sonraki çalışmalarımızda hepimize başarılar dilerim.

Akhisar Balıkesirliler Derneği Yönetin Kurulu şöyle oluştu. Perihan Deniz,Mustafa Dağlar, Recep Başaran, Cafer Gülışık, Mehmet Öner, Celal Kocaman, Mevlüt Mercan, İsmail Başkurt, Günay Akgün, Hakkı Şaşı, Mustafa Korkmaz, Abdurrahman Tosun, Erol Gümüş, Merve Özkan, Mehmet Çakır, Muammer Çakır, Ahmet Aydın, Fatma Gürbüz, Engin Karabodour, Mehmet Eroğlu, Mevlüt Avcı, İsmail Çelik, Seyfettin Mezineler, Hamza Can, İbrahim Mercan