Akhisar Göleti Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz

Akhisar’da Ragıpbey Mahallesi 18 Sokak numara 15’de hizmet veren Özgür Bilişim ve Güvenlik Sistemleri bir ilke imza attı.

Akhisar Göleti Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz

 

Akhisar’da Ragıpbey Mahallesi 18 Sokak numara 15’de hizmet veren Özgür Bilişim ve Güvenlik Sistemleri bir ilke imza attı. Akhisar’da Gölet Sağlıklı Yaşam Merkezinin ve Akhisar’ın bazı noktalarını uçak yardımı ile havadan video görüntülerini çekti.


Özgür Bilişim yetkilisi Özgür Şensözlü; “Dünya’da ve Türkiye’de uzun zamandır kullanılan bu yöntem ile yerleşim alanlarının görüntüleri çekiliyor. Bizde Akhisar’ımızın görüntülerini Akhisar’da ve Akhisar’dan dışarıda yaşayan vatandaşlarımıza izletmek için bu çalışmayı gerçekleştirdik. Kendim model uçaklarla hobi olarak yıllardan beri ilgileniyorum. Bunu Akhisarlı vatandaşlarımıza da nasıl faydalandırabiliriz diye düşünüyorduk. Ekip arkadaşlarımızla böyle bir proje gerçekleştirdik. Şimdilik Gölet alanının görüntülerinin çekimlerini yaptık, ilerleyen zamanlarda da tüm Akhisar’ın havadan net video çekimlerini gerçekleştirmeyi düşünüyoruz” dedi.


Şensözlü diğer yandan, Akhisar’da 6 Mayısta yapılacak olan model uçak şampiyonasına bütün Akhisarlı hemşerilerimizi davet ederek, amaçlarının bu spor dalını tüm vatandaşlarımıza sevdirmek olduğunu açıkladı.

 

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber