Vefalı Doktorlar İş Başında

28-24 mart Yaşlılar haftası nedeniyle Akhisar Mustafa Kirazoğlu devlet hastanesi yönetici ve doktorları

Vefalı Doktorlar İş Başında
28-24 mart Yaşlılar haftası nedeniyle Akhisar Mustafa Kirazoğlu devlet hastanesi yönetici ve doktorları Huzurevini ziyaret ederek hem yaşlıların haftasını kutladı, hemde sağlık taraması yaptı. 

Hastane Başhekimi Op. Dr. Erol Karaca'nın yanı sıra hastanede görev yapan çeşitli branş doktorları ve sağlık personelleri  Akhisar Huzurevini ziyaret ederek karanfil dağıttı. Tek Tek bütün yaşlılar ile bir araya gelen doktorlar ardından gün boyunca bütün huzurevinde yaşlılara yönelik geniş sağlık taraması yaptı. 

İnsan ömrünün bariz bir şekilde uzadığını ifade eden hastane başhekimi Op.Dr Erol Karaca, yaşlıların bakıma muhtaç olduklarını ve bu nedenle huzureviyle böyle bir çalışma yaptıklarını ifade etti. 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 13:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Osman
Ali Osman - 6 yıl Önce

öncelikle tüm yaşlılarımızın yaşlılar haftasını kutluyorum.yaşlılar haftası nedeniyle huzur evini ziyaret ederek yaşlılarımızı hatırlayan tüm yönetici arkadaşlarımı da tebrik ediyorum.akhisar huzur evinde yaşayan yaşlılarımızın sağlık taramalarında gönüllü olan meslektaşlarıma da (dahiliye uzmanı ali şafak demirli,nöroloji uzmanı zehra karaca ve üroloji uzmanı evren şahin) ayrıca teşekkür ediyorum.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber