Pazarcı esnafının sağlık güvencesi Özel Doğuş Hastanesi

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi ile Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası sağlık sözleşmesi imzaladı.

Pazarcı esnafının sağlık güvencesi Özel Doğuş Hastanesi

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi ile Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası sağlık sözleşmesi imzaladı.

Açıldığı günden bu yana birçok kurum ile sağlık protokolü yapan Özel Doğuş Hastanesi bunlara bir yenisini daha ekledi. Sağlıkta Güvenin adresi sloganı ile tekrardan hizmete açılan Özel Doğuş Hastanesi, yaklaşık 750 üyesi olan Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası ile yaptıkları sağlık protokolü kapsamında oda üyelerine ve birinci derece yakınlarına indirimli sağlık hizmeti sunacaktır. 

Cuma pazarında yapılan sözleşmede Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler birimi ile Türkiye Pazarcılar Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi olan ve aynı zamanda da Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanlığı yapan Mustafa Güral ile Başkan Vekili Erkan Çelik katıldı. Yapılan sözleşme sonrasın da pazarcı esnafına verdikleri değerden ötürü teşekkürlerini ileten başkan Mustafa Güral, “ Akhisar Özel Doğuş Hastanesinin tekrardan hizmete açılmış olması bizleri çok mutlu etti. Akhisar’a hizmet ve iş olanağı bakımından büyük bir kazanç oldu. Pazarcı esnafının da Doğuş Hastanesinin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmaları için yapmış olduğumuz bu sözleşmenin her iki tarafa ada hayırlı olmasını temenni ederim. Köklü bir kurum olan Doğuş Hastanesine de yeni hizmet hayatında başarılar dilerim” dedi.

Sözleşmenin ardından pazarcı esnafıyla sohbet eden ve anlaşmanın içeriği hakkında bilgi veren Halkla İlişkiler birimi aynı zamanda da hastanenin hizmetleri hakkında da pazarcı esnafını bilgilendirdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber