Özel Doğuş Hastanesine 2 Yeni Hekim

Uzman hekim kadrosu ve güleryüzlü personeli ile Akhisar ve çevre halkına hizmet vermeyi ilke edinen Özel Doğuş Hastanesi;

Özel Doğuş Hastanesine 2 Yeni Hekim

Uzman hekim kadrosu ve güleryüzlü personeli ile Akhisar ve çevre halkına hizmet vermeyi ilke edinen Özel Doğuş Hastanesi; şimdi de Radyoloji Uzmanı Hürol KAŞIKARALAR ve Deri&Zührevi Hastalıkları Uzmanı Rahime KAŞIKARALAR'ı da kadrosuna dahil etti. 

Rahime Kaşıkaralar kimdir?

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde eğitim gören Rahime Kaşıkaralar Ankara Numune Hastanesi Dermaatoloji bölümünde uzmanlığını tamamlamıştır. 

Tıbbi ilgi alanları arasında akne, psoriasis, vitiligo, allerji, kozmetik uygulamalar(prp,krio,botox,laser) bulunmaktadır.

İş hayatı boyunca Etimesgut Devlet Hastanesi, Ankara/Hasvak Tıp Merkezi, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi ve Şifa Ünversitesi Karşıyaka Polikliniği kurumlarında çalıştıktan sonra şimdi de Akhisar Özel Doğuş Hastanesi'nde meslek hayatına devam etmektedir.

Hürol Kaşıkaralar kimdir?

GATA  Tıp Fakültesinde eğitim gören Hürol Kaşıkaralar, GATA Radyoloji  bölümünde uzmanlığını tamamlamıştır. 

Tıbbi ilgi alanları arasında Ultrason, MR(Magnetik Rezonans), BT(Bilgisayarlı Tomografi)  bulunmaktadır.

İş hayatı boyunca Etimesgut Hava Hastanesi,Güzelyalı Hava Hastanesi, Zeybek Tıp Merkezi, Denizli Devlet Hastanesi MR Ünitesi, Özel Hayat Hastanesi, Şifa Üniversitesi Karşıyaka Polikliniği kurumlarında çalıştıktan sonra şimdi de Akhisar Özel Doğuş Hastanesi'nde meslek hayatına devam etmektedir.


Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2016, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber