Özel Dent, yine bir sosyal sorumluluğa imza attı

Özel Dent Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında Özel Bizim Çocuklarımız Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde engelli öğrencilerin ağız ve diş sağlığı taraması yapıldı. 

Özel Dent, yine bir sosyal sorumluluğa imza attı

Okul müdürü Mücahit Şahin''Dent Akhisar Ağız ve Diş Polikliniği ile Bizim Çocuklarımız Rehabilitasyon Merkezimiz'in sosyal farkındalık projesi kapsamında 450 öğrencimizin ağız ve diş taramasına başladık. 

Tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak ağız ve diş taraması yapan Özel Dent Akhisar Ağız ve Diş Polikliniği'ne ve Diş Hekimleri Hüseyin Tavlı Beyefendi ile Cansu Dilik ve Nazlıcan Güneş hanıma bu duyarlılıkları nedeniyle teşekkür ederim ''dedi. 

Diş hekimi Hüseyin TAVLI bu projenin devam edeceğini talep gelmesi durumunda diğer engelli okullarımızda da diş taramasına devam edebileceklerini belirtti.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber