Özel Akhisar Hastanesinden huzurevi ziyareti

Özel Akhisar Hastanesi Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Hamit Nejat Yılmaz ve beraberindeki ekip Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. 

Özel Akhisar Hastanesinden huzurevi ziyareti

Huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenen Uzm. Dr. Hamit Nejat Yılmaz, huzurevi sakinleri tarafından sağlıkla ilgili sohbetler edip, gelen soruları yanıtladı.

Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Suudi Arslan, “Sizlerin ziyaretleri bizi ve ailemizi çok mutlu ediyor. Sadece özel günlerde  ziyaretleriniz ile bizleri çok onurlandırıyorsunuz. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi iletiyorum.” dedi.

Konu ile ilgili konuşan Hastane Müdürü Çiğdem İmre Gül, “Biz  burayı kendimizden bir aile olarak görüyoruz ve birlikte vakit geçirmekten çok keyif alıyoruz. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında çalışmalarımız devam edecektir. Büyüklerimizin hayır dualarını alarak işimize devam etmek bizleri de daha güçlü kılıyor. Tekrardan emeği geçen ekip arkadaşlarıma ve bizi her zaman güler yüz ile karşılayan huzurevi personeline teşekkür ediyorum.” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber