Özel Akhisar Hastanesi genel müdürü Muhammed M. Çakıl oldu

Özel Akhisar Hastanesi’nde Genel Müdürlük görevine Muhammed M. ÇAKIL getirildi.

Özel Akhisar Hastanesi genel müdürü Muhammed M. Çakıl oldu

Özel Akhisar Hastanesi olarak 10 yılın getirdiği bilgi ve deneyimi çağın gerekleriyle harmanlayarak hastalarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Yeni Genel Müdür Muhammed M.ÇAKIL “ Büyük sorumluluk ve yoğun çaba gerektiren sağlık sektörünün bölgemizdeki öncülerinden olan hastanemizde bu göreve gelmenin gururunu yaşıyorum. Bu bilinçle hastalarımıza hizmet veren dinamik ve uzman bir kadroya sahip olmak en büyük avantajlarımızdan biridir. 

Hastalarımızdan gelen talep ve destekle bölgenin tek çatı altında 108 yatak kapasitesine sahip en büyük özel hastanelerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Bölgede Dahili ve Cerrahi branşlarda referans bir hastane olmamız, obezite cerrahisi, metabolik cerrahi, ücretsiz kanser cerrahisi, mide botoxu, mide balonu, organ nakli gibi ileri cerrahi yöntemlerinin yanında ortopedi ve travmatoloji, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, göz hastalıkları, kulak burun boğaz gibi pek çok branşta da sınırları aşarak uluslararası hastalar tarafından rağbet görmemiz  en büyük mutluluk kaynağımızdır. 

Her geçen gün güçlü isimlerle genişlemeye devam eden uzman ve deneyimli kadromuz ve teknolojik alt yapımızla sizlerden aldığımız güçle sizlere hizmet edeceğiz. 

Sağlığınızın hep en büyük servetiniz olduğu, huzur ve mutluluğun hayatınızdan hiç eksilmediği günler dilerim” dedi. 
 YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet g
mehmet g - 1 yıl Önce

Muhammet mustafa çakıl bey hakkında hayırlısı olmasını diliyorum

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber