Özel Akhisar Hastanesi Anneler Gününü Kutladı

Özel Akhisar Hastanesi idari ekibi; hasta odaları ve hastanenin diğer bölümlerini gezip karanfil dağıtarak tüm annelerin ‘Anneler Günü’nü kutladı.

Özel Akhisar Hastanesi Anneler Gününü Kutladı

Hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileten ekip görüş ve önerilerini sorduğu herkesten iyi temenniler ve memnuniyet cevapları aldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Özel Akhisar Hastanesi Hastane Müdürü Çiğdem İmre Gül; “Sevgiyi temelde ele alan annelerimiz, bizler için dünyanın en kıymetli varlıklarıdır. Anne sevgisini kalplerinde yaşatabilenler için yılın bir günü değil, yılın her günü Anneler Günüdür. Annelik dünyanın en yüce, en kutsal vazifelerinden biri; anneler ise iyiliği en çok hak eden varlıklardır. Bu düşüncelerle başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere her türlü zorluğa göğüs geren engelli annelerinin ve bizleri güçlü kılan yüce varlıklarımız tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.” ifadelerini kullandı.
 


Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber