Op. Dr. Özgür Kurtul, 8 Mart Kadınlarını Ağırladı

Akhisar’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak özel polikliğinde hizmet veren Op. Dr. Özgür Kurtul, Akhisar 8 Mart Kadın Yaşatma Derneği yönetimi ve üyelerini davet ederek işyerinde ağırladı. 

Op. Dr. Özgür Kurtul, 8 Mart Kadınlarını Ağırladı

Akhisar’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak özel polikliğinde hizmet veren Op. Dr. Özgür Kurtul, Akhisar 8 Mart Kadın Yaşatma Derneği yönetimi ve üyelerini davet ederek işyerinde ağırladı. 

Davetine katılan 8 Mart Kadın Yaşatma Derneği başkanı Ayşen Uçar ve üyelerine teşekkür eden Op. Dr. Özgür Kurtul; “Kendileriyle tanışmak ve onların çalışmalarına destek vermek için davet ettim. Kamuoyundan ve yerel basından 8 Mart Kadın Yaşatma Derneği’nin çalışmalarını takip ediyorum. Bende hayatını kadınların sağlık problemlerine adamış birisi olarak diğer sorunlarına da destek vermek zorunda olduğumu düşündüm. Hem işim hem de şahsi olarak kendi adıma derneğinizin çalışmalarına katkıda bulunmak istedim. 8 Mart Kadın Yaşatma Derneği’nin Kadın Dayanışma Merkezi ile ilgili imza kampanyasına özellikle destek vermiştim. Bu projelerin tüm kamuoyu tarafından desteklenmesi gerektiğine inanıyorum. Kadınların sağlık problemleri ile ilgili de kendi alanım gereği destek olmak onların bu çabalarına katkıda bulunmak istiyorum” dedi.

Akhisar 8 Mart Kadın Yaşatma Derneği başkanı Ayşen Uçar; “Kadınların her alanda verdiği mücadelede Özgür bey gibi arkadaşların verdiği destek bizi mutlu eder. Akhisar’ın tüm kesiminin duyarlı olan arkadaşlarımızın kadınların her alanda verdiği meşru mücadeleye destek vermesi tüm kamuoyuna örnek olmasını isteriz. Gelecek dönemlerde kadın sağlığı ile ilgili yapacağımız çalışmalarımızda birlikte çalışabilmek bizi mutlu edecektir.” Dedi.

Ziyaret sonrası Op. Dr. Özgür Kurtul, 8 Mart Kadın Yaşatma derneğinin onursal üyesi oldu. (MÖ)
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber