Mavi Hospital: “Muhtarlarımızın sağlığı için de biz varız”

Mavi Hospital sosyal sorumluluk projesi kapsamında Akhisar’daki muhtarların kardiyoloji muayenelerini  ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. 

Mavi Hospital: “Muhtarlarımızın sağlığı için de biz varız”

Mavi Hospital ile Akhisar Muhtarlar Derneği arasında imzalanan sağlık protokolü gereği  Akhisar İlçesi merkez ve kırsal mahalle muhtarlarına ücretsiz kardiyoloji muayenesi  yapılmasına  Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Mahmut ACAR tarafından Mavi Hospital’de başlandı. 

Yapılan kardiyoloji sağlık taraması ile ilgili Mavi Hospital Genel Müdürü Muhammed M.ÇAKIL “ Her vatandaşımız gibi; Muhtarlarımız da bizim için çok değerli. İhsan beyden böyle bir fikir gelince; biz de böyle bir sosyal sorumluluğa kayıtsız kalmayacağımızı ilettik. Muhtarlarımızın sağlığı için de biz varız ” ifadelerini kullandı. 

Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan GÜMÜŞ; “ Mavi Hospital’e Muhtarlar Derneği’ne karşı her zaman işbirliği içerisinde olması ve  muhtarlarımız için böyle bir hizmet sunduğu için çok teşekkür ederim.” dedi.  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber