Emniyet Müdürü Başaran'dan, Özel Akhisar Hastanesine iade-i ziyaret

Akhisar’da İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Sayım BAŞARAN Özel Akhisar Hastanesi’ne iade-i ziyarette bulundu.

Emniyet Müdürü Başaran'dan, Özel Akhisar Hastanesine iade-i ziyaret

Özel Akhisar Hastanesi’ni  ziyaret eden Sayım BAŞARAN’ı  Başhekim Dr. Nurgül BİÇER ÇİVİ, Genel Müdür Muhammed M. ÇAKIL ve Halkla İlişkiler Müdürü Berhan ÖRNEK karşıladı.

Başaran; “İlçemizin tek özel hastanesi olma özelliğini taşıyan Özel Akhisar Hastanesi’ne özellikle pandemi sürecindeki çalışmaları ve koordinasyonu nedeniyle teşekkür ediyoruz. Sağlık çalışanlarına da görevlerinde kolaylıklar diliyoruz. Pandemi süreci bize Sağlığımızın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha gösterdi o yüzden; Maske+Mesafe+Hijyen kurallarıına uyarak hem sağlık çalışanlarımızın işini kolaylaştırmalı hem de kendi sağlığımızı önemsemeliyiz.” dedi. 

Özel Akhisar Hastanesi Genel Müdürü Muhammed M. ÇAKIL da “Emniyet müdürümüze nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. Bu sürecin de dışında biz Güvenlik güçlerimizle koordineli çalışmayı önemsiyoruz. Pandemi sürecindeki özenli çalışmalarından dolayı Polis teşkilatımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet borova
mehmet borova - 13 ay Önce

Hastanelerin sağlıkçı olmayan müdürleri değil işleyişe hakim yetkin doktor başhekimleri olur. Onlar ziyaret edilir, gerekirse tebrik edilir. Sayın emniyet müdürü hastane ziyaretinde keşke bu gerçeği dikkate alsaydı.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber