Akhisarlı işçiler sağlık çalışanlarına maske gönderdi

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren Ergun Hidrolik işletmesinde çalışan her bir işçi tam donanımlı aldıkları maskeleri Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Erol Karaca’ya teslim etti.

Akhisarlı işçiler sağlık çalışanlarına maske gönderdi

İşveren temsilcisi Genel Müdür Zafer Coşan önderliğinde her bir işçinin kendi maaşından aldığı maskeleri Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Karaca, “Sevgili Power-PAcker (Ergun Hidrolik) genel müdürü ve değerli çalışanlarına öncelikle teşekkür ediyorum. Bu içinde bulunduğumuz zorlu süreçte hastanemize solunum maskesi göndererek yapmış oldukları jest bizleri duygulandırmıştır. Bu savaşta yalnız olmadığımızı bilmek bizlerin gücüne güç katmıştır. Şahsın ve kurumum adına ne kadar teşekkür etsem azdır. Maskelerle birlikte duygu dolu mektuplarınızı aldık” dedi.

Ergun Hidrolik işletmesi işçileri adına Genel Müdür Zafer Coşan imzalı mektupta ise, “öncelikle şahsın ve Ergun Hidrolik çalışanları adına şahsınıza ve tüm sağlık çalışanlarına, bunun yanı sıra mücadele içinde olan tüm diğer devlet kurumlarına saygılarımı, şükranlarımı ve minnettarlığımı sunarım” ifadeleri ile başlayan bir sayfalık mektup ve 151 adet tam donanımlı maske Başhekim Karaca’ya teslim edildi. 
 










YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber