Özel Doğuş Hastanesi aldığı yeni cihazlarıyla ve tecrübeli uzman hekimleriyle hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor.

Özel Doğuş Hastanesi açıldığı günden bu yana yaptığı yatırımlar ve hekim kadrosuyla kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Hekim kadrosuna genç ve deneyimli Göz Hastalıkları Uzman Opr. Dr. Gökhan Özkan’ı dahil eden Özel Doğuş Hastanesi aldığı yeni cihazlarıyla göz ameliyatlarını gerçekleştirmeye başladı.

Aldığı yeni Fakoemülsifikasyon Göz Ameliyatı cihazıyla zamandan tasarruf ederken başarı oranını da yüzde yüze çıkardı. Deneyimli Opr. Dr. Gökhan Özkan önderliğinde gerçekleştirilen ameliyatlarda başarı oranı yüzde yüze yakın gerçekleştirilirken, ameliyatların en kıza zaman zarfında da gerçekleştirmesini sağlıyor.

Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Gökhan Özkan ameliyatlar hakkında bilgi verirken; “Hastanemizin aldığı yeni cihazlarla vatandaşların sağlığına kavuşması için büyük bir adım atmış oldu. Ben Özel Doğuş Hastanesi ailesine dahil olmaktan ve Akhisarlıların sıcak yaklaşımından dolayı çok memnunum. Yeni FACO cihazımız kalitesi sayesinde yaptığımız ameliyatlarımızı en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda ameliyat başarı oranımızda yüzde yüze yakındır. Biz vatandaşlarımızın sağlığına kavuşması için gerek okulda öğrendiğimiz bilgilerimizi gerekse diğer kurumlardaki kazandığımız deneyimlerimizi şimdi burada Özel Doğuş Hastanesinin hastalarının sağlığı için kullanacağız. Özel Doğuş Hastanesi olarak Katarakt Cerrahisi ameliyatı, Okuloplastik Cerrahisi, Şaşılık Cerrahisi, Göz Yaşı Kanal Cerrahisi, Oküler Yüzey Cerrahisi, Göz ve Çevresi Medikal Estetik uygulamalarıyla hizmetlerimize devam edeceğiz. İçiniz rahat olsun bizlere güvenebilirsiniz.” Dedi.

Göz ameliyatları ve göz muayeneleri için www.dogushastanesi.com ve 0 236 404 0 415 iletişim kanallarından ulaşılabileceği duyuruldu.