Özel Medigün Akhisar Hastanesi, Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Hastane yöneticileri Haluk KÜLTE ve halkla ilişkiler sorumlusu Özge KOCAÖĞÜT, Akhisar Yaşlı Bakım ve Huzur Evi'ni ziyaret etti. Kurum müdürü Yusuf Laçin DEMİREL ve ekibinin nazik karşılamasıyla gerçekleşen ziyarette yaşlılarla sohbet edildi.

Yönetici Haluk KÜLTE, ziyaretle ilgili olarak şunları söyledi: "Yaşlılarımızı her fırsatta ziyaret etmeye özen gösteriyoruz. Hem kamu hem de özel yaşlı bakım ve huzur evlerindeki büyüklerimizle buluşup sohbet etmek bizim için son derece önemli. Akhisar'ımızın en büyük ihtiyaçlarından biri daha büyük ve konforlu bir yaşlı bakım ve huzur evi. Umarım yeni yapılacak olan huzur evi projesi kısa sürede tamamlanır ve yaşlılarımızı daha geniş ve konforlu alanlarda ziyaret edebiliriz. Medigün Grup olarak yaşlılarımıza destek olmaya hazırız."

Bu ziyaret, yaşlılara olan saygının ve onların toplum içindeki öneminin vurgulanması açısından anlamlı bir adım olarak değerlendirildi.