Akhisar Özel Doğuş Hastanesi’nin tekrardan hizmete başlamasından dolayı hastaneyi ziyaret ederek iyi dileklerini ileten Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, Akhisar ve bölge için ne kadar önemli bir hizmet olduğunu dile getirdi. Hastane hakkında bilgi alan Sayın Büyükköse; “Özel Doğuş Hastanesi ben Kırkağaç’ta göreve başlarken kapalıydı. Tekrardan hizmet vermeye başlaması ve birçok kişinin buradan ekmek parası kazanması çok değerli. Tüm yönetime, hekimlerinize ve personelinize kolaylıklar dileriz. Tekrardan Akhisar ve bölgemiz için hayırlı olmasını dileriz.” Dedi.

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Betül Bayır, Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Biz hekimler olarak ve hastane olarak gerek Akhisar gerekse komşu ilçelerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. İnsanların sağlığına kavuşması için ellerimizden geleni yapıyoruz. Daha çok işimiz olacak. Yapacağımız yeni yatırımlarla gerek Akhisar’a gerekse bu bölgeye hizmetimiz daha da artacak. En kısa sürede Kalp ve Damar Cerrahi bölümümüzü de açarak hizmetimizi daha da arttırmak istiyoruz. Sizler gibi değerli ve tecrübeli insanlarında bölgemizde görev yapması bizleri çok mutlu ediyor. Ziyaretiniz bizleri çok mutlu etti, teşekkür ederiz.” dedi.

Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse’nin Özel Doğuş Hastanesine yapmış olduğu ziyaretine, Özel Doğuş Hastanesi Başhekimi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Betül Bayır, Özel Doğuş Hastanesi Müdürü Özge Keskinkale, Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Samet Gögen ve İhlas Haber Ajansı Muhabiri ve aynı zamanda da Manisa TV Programcısı Gazeteci-Şair Hakan Demir katıldı.

Kırkağaç Kaymakamı Kimdir?
Kaymakam Murat Büyükköse, 1978 yılında Kahramanmaraş merkezde dünyaya geldi. İlkokulu Turan İlkokulu, ortaokul ve liseyi Kahramanmaraş Fatih Lisesinden bitirdikten sonra Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi Bölümünde öğrenim görmeye başladı. 2005 yılında Kaymakam Adayı olarak Malatya'da Mülki İdare Amirliği görevine başladı. Bir yıl süreyle yabancı dil eğitimi almak ve Almanya idari yapısı hakkında bilgi edinmek maksadıyla Almanya' da bulundu.
 
2008 yılından itibaren sırayla; Denizli-Çameli, Diyarbakır-Eğil, Van-Başkale, Yalova-Termal İlçelerinde Kaymakam olarak görev yaptı. 
 
Resmi Gazetede yayımlanıp yürürlüğe giren 31/08/2018 tarihli ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kırkağaç Kaymakamlığına asaleten atanan Kaymakam Murat BÜYÜKKÖSE evli ve üç çocuk babasıdır.