İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlama vesilesiyle sağlık çalışanlarının önemine vurgu yaptı. Doğan, sağlık çalışanlarının merhamet, vicdan ve şifa dağıtan hayati bir rol üstlendiğini belirtti.

Doğan'ın mesajında şu ifadeler yer aldı: "Canlarımızı emanet ettiğimiz, toplum sağlığının en kritik unsurlarından biri olan sağlık çalışanlarımızın bayramını kutluyorum. Sağlık hizmetlerinin her kademesinde fedakarca çalışan bu kahramanların, yaşam kalitemizi yükseltmek adına ne denli önemli bir görevi yerine getirdiklerini biliyoruz. Deprem felaketinden salgına, her koşulda özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımızın çabaları, takdire şayandır. Bu vesileyle, 365 gün 24 saat boyunca insan hayatına dokunan, her an hazır olan sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, Tıp Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum."

Sağlık çalışanlarının fedakarlıklarının her zaman takdirle anılması gerektiğini vurgulayan Doğan, Akhisar başta olmak üzere ülke genelinde görev yapan hekimlerin ve sağlık personelinin gününü sevgi ve saygıyla selamladığını ifade etti.