Park İçi Belediye Kültür Merkezi'nde düzenlenen konser, izleyicileri hayran bıraktı. Şeyh İsa Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Umut Fitil’in şefliğinde gerçekleştirilen konserde, birinci bölümde Türk Sanat Müziği eserleri koro ve solo olarak seslendirilirken, ikinci bölümde Türk Pop Müziği'nin birbirinden güzel eserleri ile sanat müziği severlere unutulmaz bir gece yaşatıldı.

Sanat müziği severlerin yoğun ilgi gösterdiği konser, koro ve solo şarkılarla izleyicilere doyumsuz bir müzik ziyafeti sundu. Programa katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Süleyman Erdem, konserle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Şeyh İsa Anadolu Lisesi ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nün birlikte düzenlediği Türk Sanat Müziği konserimizi gerçekleştirdik. Birbirinden güzel eserleri seslendirerek unutulmaz bir gece yaşadık. Kültür değerimizi her alanda tanıtmaya ve yaşatmaya devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz koro ve solo şarkılarla hem duygulandık hem de keyifli bir zaman geçirdik. Sahnede sizlerle olmaktan onurlu ve gururluyuz. Bu anlamda tüm öğrencilerimize, şefimiz Umut Fitil’e, orkestramıza, idareci ve öğretmenlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

Konser, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı ve uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir etkinlik olarak kaydedildi.

Editör: Mustafa Özdemir