Zeytinkent Sürücü Kursu Şehitler İçin Lokma Döktürdü

Akhisar Zeytin Kent Sürücü kursu Çanakkale Şehitlerinin 100. Yılında lokma döktürdü ve dualar okuttu.

Zeytinkent Sürücü Kursu Şehitler İçin Lokma Döktürdü

 Akhisar Zeytin Kent Sürücü kursu Çanakkale Şehitlerinin 100. Yılında lokma döktürdü ve dualar okuttu.

Akhisar Zeytin Kent Sürücü Kursu Kurucularından Umut Altaş Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Günü dolayısı ile sürücü kursu önünde lokma döktürttü ve dualar okuttu.

Duygu ve düşüncelerini paylaşan Umut Altaş; “Onlar bizler için aç-susuz uzun süren bir savaşın sonunda canları pahasına savaşmış ve vatanımızı kurtarmış kişiler. Onlar için ne yapsak azdır. Biz hiçbir zaman atalarımızın bizler için yaptıklarını unutmayacağız. Yeni nesillere öğreterek unutulmasını da engelleyeceğiz. Bizim için canını feda eden tüm şehitlerimize Allahtan rahmet dilerim. Ruhları şad olsun. Mekanları cennet olsun.” Dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, Belediye Meclis üyeleri, siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının birçok isminin katıldığı hayırda gün boyu lokma döküldü ve dualar okundu.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2015, 23:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber