Yılmaz, Engellilerin Gönlüne Taht Kurdu

ATSO Başkanı Abdurrahman Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Bedensel ve Zihinsel Engelliler Derneği (ABZED)’in konuğu oldu.

Yılmaz, Engellilerin Gönlüne Taht Kurdu

ATSO Başkanı Abdurrahman Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Bedensel ve Zihinsel Engelliler Derneği (ABZED)’in konuğu oldu. Akhisar Belediyesi İlhan Ayverdi Mahalle Konağında bulunan Biz Engelliler Kafede, ATSO Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Abdurrahman Yılmaz, ATSO Meclis Başkanı Şenol Ürgüp, Başkan Yardımcıları Harun Eryüksel ve Ufuk Merde, Yönetim Kurulu Üyesi Adem Çakır’ı konuk eden ABZED Başkanı Cem Bayrak, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

ATSO Başkanlığı döneminde ABZED derneğine her zaman desteklerini esirgemeyen Abdurrahman Yılmaz ve ekibine desteklerinin yeni dönemde de devam edeceği sözünü alan ABZED Başkanı Cem Bayrak, bunun yanında her zaman yine desteklerini esirgemeyen Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve başkan yardımcılarına d teşekkür etti.

Her yaz döneminde ABZED derneğindeki özel çocukların ve ailelerin destekler doğrultusunda deniz sahilinde kurulan özel bir platform eşliğinde engellilerinde deniz keyfi yaşayabildiğine dikkat çeken ABZED Başkanı Bayrak, bunların hepsinin desteklerle yapıldığını işaret etti.

Ardından söz alan engelli ailesi Sevgi Cengiz, desteklerinden dolayı Abdurrahman Yılmaz ve ekibine teşekkür ettiğini dile getirerek yaz boyunca çocukların çok iyi bir vakit geçirdiğini ifade etti.

HER SENE DESTEK VERMEYİ TAAHHÜT EDİYORUM

Önemi bir atmosferi olan bir manevi yerde bulunmanın ayrıca mutluluğunu yaşadığını ifade eden ATSO Başkan Adayı Abdurrahman Yılmaz, “yapılan bu destek, sağ elin verdiğini sol el görmeyecek derler. Biz sizleri gerçekten çok seviyoruz, ısrarla baştan beri geldiğinizde ben hayır demedim ama lütfen bu kimse tarafından da duyulmasın dedim. Şimdi anlıyorum ve görüyorum ki diğer yönetim kurulum herhalde beni kırmaz, ben taahhüt ediyorum her sene Ticaret Odamızın sosyal proje sorumluluğu anlamında engelli kardeşlerimize bu sene ne yaptıysak her sene ben orada olduğum sürece bunu yapmayı taahhüt ediyorum.

Engelliler toplum nezdinde öyle bir noktadaki tırnağınızın ucu ile dokunsanız uçuruma gideceksiniz, parmağınızın ucu ile size destek verilse bu tarafa geleceksiniz. İşte bizler de parmağımızın ucu ile destek için buradayız demek için bugün buradayız. Dolayısıyla bu manada sizlere ne yapılsa azdır, kesinlikle ve kesinlikle fazla değildir. Herşeyi madde de arayanları gözlerindedir, göz ise maneviyatta kördür. Maneviyatta kör olan gözler bugün burayı göremezler, bu yüreklerdeki sevgiyi, merhameti, acıyı, o anne ve babaların çektiği zahmeti göremez” dedi.

YILMAZ’DAN ERDAYIOĞLU’NA CEVAP

ATSO Başkan Adaylığını açıklayan Mehmet Ali Erdayıoğlu’nun sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz sorusuna yanıt veren Abdurrahman Yılmaz, “ATSO’nun bu seçimleri ile ilgili burayı kirletmek istemem ama sadece şunu söyleyeyim çok talihsiz bir açıklama. Başından sonuna kadar alan, başından sonuna kadar bilgisizlikle dolu bir açıklama. Bunun detaylarını daha sonra sizlerle belgeleriyle hepsini açıklayacağım” dedi. (BG-UB-MÖ)
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber