Vatandaşın Vize Çilesi Devam Ediyor

Akhisarlı vatandaşlar araç muayenesinin yapıldığı TüvTürk’den ancak 15 gün sonraya randevu alabiliyor.

Vatandaşın Vize Çilesi Devam Ediyor

Edinilen bilgiye göre Akhisar’da bazı özel şirketlerin araçlarını toplu halde Tüv muayene sırasına sokması sonucu ve gecikmiş vize borçlarının yapılandırması da bir araya gelince Akhisar TüvTürk Muayene istasyonundan randevu almak zor hale geldi. 

Günlerce sıra bekleyen ve ardından da aracın küçük bir sorunu nedeniyle muayene tekrarı yapılması da bir araya gelince vatandaşların randevu alması da epeyce zorlaşmış bulunuyor.

Şuan vizesi bitmiş bir aracı Akhisar TüvTürk’de muayeneye sokabilmek için 15 gün sonrasına randevu almak gerekiyor.

Öte yandan 30.11.2014 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan Bakanlar Kurulu Kararı’na istinaden; Araç muayene gecikme ücretleri ise 6 ay uzatmayla, 30 Haziran 2015 günü mesai saati bitimine kadar bu düzenlemeye göre indirimli olarak hesaplanacağı da açıklandı. Ancak bu düzenleme11 Eylül 2014 tarihi öncesinde gecikmesi olan araçlar için geçerli.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2015, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber