TÜRFAD Akhisar Şubesi İnsanları Yaşarken Andı

Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Akhisar Şubesinin 2. kez düzenlediği ve Akhisar Futboluna katkı sağlayanlara ödüllerin verildiği “İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır 2012” kutlama töreni yapıldı.

TÜRFAD Akhisar Şubesi İnsanları Yaşarken Andı

 

Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Akhisar Şubesinin 2. kez düzenlediği ve Akhisar Futboluna katkı sağlayanlara ödüllerin verildiği “İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır 2012”  kutlama töreni yapıldı.


Akhisar Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Gölet Alanı’nda gerçekleştirilen törene çok sayıda davetli katılırken, açılış konuşmasını yapan TÜRFAD Akhisar Şubesi Başkanı Yılmaz Atabarut, katılımcılara teşekkür etti. Başkan Atabarut şu sözlere yer verdi: 


“Önemli olan sizleri anabilmek, birlikte olmanın sevinç ve hazzını yaşamak, Akhisar'ın tanıtımına, eğitimine, spor'a ve Akhisar'a değerli katkıları karşısında kenttin sevgi ve şükranlarını sunabilmek, bu güzelliği birlikte yaşamak. Bu duygularla hepinize bir kere daha teşekkür ediyorum. 


Bildiğiniz gibi Akhisar Belediyesporumuz bu yıl Süper Lig’e çıktı. Bu burada bulunanlar için  bir onur kaynağı. Yıllardır verdiğimiz uğraşın, emeğin karşılığını görmek bizi gerçekten gururlandırdı. Ben bu nedenle  Akhisar Belediyespor’umuzu Süper Lig’e taşıyan en başta Akhisar Belediye Başkanımız Salih Hızlı’ya, sonrasında Akhisar Belediyespor Kulüp Başkanımız Hüseyin Eryüksel’e, Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğluna, futbolcularımıza, maddi ve manevi desteklerde bulunan tüm Akhisarspor sevenlerine teşekkür ediyorum. Daha nice güzel günlerde ve şampiyonluklarda buluşmak dileğiyle…” 


Ödüle layık görülen isimler şöyle:


Onur Ödülü: Ergun Öztunal (Milli Futbolcu-FB)

Eğitime Katkı Verenler: Namık Oğul, Kayhan Ergun, Fevzi Keskinoğlu, Mehmet Keskinoğlu, Muhittin Kavaklı

Eğitimci: Fedayi Aksoy, (19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Görevlisi)

Futbol Hakemleri ve Gözlemciler: Yılmaz Atabarut (Akhisarspor Kurucusu ve İlk Başkanı), Mustafa Karamanlıoğlu (Akhisarspor Kurucusu), Halil Boduroğlu (Akhisarspor Kurucusu)


Başkan Ödülleri: İrfan Başaran (Gençlikspor), Rıfat Tanel (Güneş Spor), Hüseyin Eryüksel (Akhisar Belediyespor) 

TV Spor Programı Yapımcı ve Sunucusu: Murat Ünlü, Tunç Elibol

Özel Hizmet ve Tanıtım Ödülü: Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Ali Pehlivanoğlu (Pehlivanoğlu Şirketler Grubu), Birol Taşkınlar (Ramiz Gıda), Ahmet Akçalı (Akçalı Kuyumculuk ve Ltd. Şti.), Burhan Alkın (Olivin Zeytincilik Ltd. Şti.)

 


TÜRFAD Akhisar Şubesi İnsanları Yaşarken Andı ile Akhisarpress.com

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber