Taraftarlar Marketi Boşalttı - VİDEO

Ziraat Türkiye Kupası maçından dönen bir grupBursaspor taraftarları, Akhisar yolundaki birbenzin istasyonundan hırsızlık yaptı.

Taraftarlar Marketi Boşalttı - VİDEO

 

Ziraat Türkiye Kupası maçından dönen bir grupBursaspor taraftarları, Akhisar yolundaki birbenzin istasyonundan hırsızlık yaptı.


Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Bursaspor ileEskişehirspor arasında 25 Nisan Çarşamba günüİzmir Atatürk Stadı'nda oynanan maçtan dönen bir grup Bursasporlu taraftar, mola verdikleri benzin istasyonun marketinde hırsızlık yapması, güvenlik kameralarınca kaydedildi. Karşılaşmayı izleyen ve otobüslerle dönüşe geçen kalabalık Bursaspor taraftarı, Akhisar yolu üzerindeki Şenaylar Petrol isimli benzin istasyonunda mola verdi. Kalabalık bir şekilde istasyonun marketine giren taraftarlar, raf ve dolaplardaki içki, meşrubat ve kozmetik eşyalara yöneldi. Market görevlisinin yoğunluğundan faydalanan bazı taraftarlar, para vermeden dışarıya çıktı. Daha sonra da otobüse binerek yollarına devam etti.

 

Kalabalık nedeniyle kimin ne aldığını anlayamayan kasiyer, taraftarların gitmesinden sonra güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi ve durumu jandarmaya bildirdi. İşletme ortaklarından Murat Şenay, mağdur olduklarını dile getirerek, yaklaşık 3 bin TL'lik zararı olduğunu belirtti.

 

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber