Tahir Ün Caddesindeki Çapraz Park Kısa Sürdü

Akhisar’ın en işlek caddesi olan Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesinde yaklaşık bir ay önce başlatılan çapraz park sistemi sonlandırıldı.

Tahir Ün Caddesindeki Çapraz Park Kısa Sürdü
Akhisarpress.com / Akhisar’ın en işlek caddesi olan Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesinde yaklaşık bir ay önce başlatılan çapraz park sistemi sonlandırıldı. 

Akhisar İlçe Trafik Komisyonunun kararıyla, bir ay önce çift sıra parkı önlemek amacıyla çapraz park sistemine geçilmiştir. Tahir Ün Caddesinin Öğretmen Evi köşesine kadar ki bölümünde uygulanan sistem geçtiğimiz günlerde sonlandırıldı. 

Tahir Ün Caddesinde çapraz park uygulamasının trafikte sıkışmalar meydana getirmesi sonucu bu sistemin son bulduğu sanılıyor. 

ESNAFLAR İMZA TOPLAMIŞTI

Çapraz park sonrası müşterilerinin rahat bir şekilde alışveriş yapamadıklarını iddia eden yaklaşık 50 civarında esnaf imza toplayıp sistemin kaldırılmasını istemişti.Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2016, 17:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent
Bülent - 6 yıl Önce

çift sıra parkı engellemek bir yana, böyle bir park tipi daha fazla sayıda aracın parketmesi nedeniyle, (vatandaşın ücretsiz park etme hakkı olmasına rağmen -çeşitli mahkeme kararlarına istinaden-) maalesef park karşılığı ücret tahsil eden firmanın iştahını kabartmıştı belki ama, ne diyelim şansına küssün.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber