Size Bu Sokakta Kaç Çukur Var?

Manisa’nın Büyükşehir olmasının ardından Akhisar Belediyesi ile Manisa Büyükşehir Belediyesi arasındaki belirsizlik yüzünden Akhisar’ın yollarının yapımı arap saçına döndü.

Size Bu Sokakta Kaç Çukur Var?

 Manisa’nın Büyükşehir olmasının ardından Akhisar Belediyesi ile Manisa Büyükşehir Belediyesi arasındaki belirsizlik yüzünden Akhisar’ın yollarının yapımı arap saçına döndü.

Akhisar Press’e vatandaşlar tarafından ısrarla gelen talepler üzerine Ragıp Bey Mahallesi 18 Sokak’ta bulunan yoldaki çukurları fotoğrafladık. 

Burada bulunan esnaflar da işyerlerinin önünde bulunan bu çukurlardan rahatsız olduklarını, bu yolun Manisa’nın Büyükşehir olmadan da hiçbir şekilde yapılmadığını ifade ettiler. Hatta bisiklet ve motor sürücüleri sokağın başında bulunan en büyük çukura yanlışlıkla girip düşme tehlikesi yaşadıkları da belirtildi.

Tahir Ün Caddesinin girişi ile 2. Nakliye Caddesini birbirine bağlayan 18 Sokakta toplam 11 büyük çukur bulunurken, gün içinde araç geçişinin de fazla olduğu sokaklardan birisi durumda bulunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2015, 11:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
hayrettin
hayrettin - 7 yıl Önce

fen işleri müdürü belediyeye gelen ikramiyeleri kendine çevirirse ... bu bide bilinen bilinmeyenleri siz düşünün...

Akrep
Akrep - 7 yıl Önce

251 sk hacı İshak 25 yıldır yol yok
Alt yapısı yok siz çukurlar bahsediyorsun
Parkın yeri var kendisi yok
Başkan .

sakine
sakine - 7 yıl Önce

17 sokaktada çok bunlardan... vekil adayları gezmeden bence kapatsınlar... oy kaybı olur

Hayaldi
Hayaldi - 7 yıl Önce

hayaldi gerçek oldu.herkes konuşur. onlar yapar!

"AK"hisar - 7 yıl Önce

Verin daha ak partiye oyları az veriyosunuz.

akh
akh - 7 yıl Önce

bu çukurlardan akhisarın her yerinde var, arabayla girmemek için köşe kapmaca oynuyoruz. bu çukurların yerleri koordinatlarını verip sosyal medyada haber yapma düşüncem vardı siz yapmışsınız iyi olmuş

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 7 yıl Önce

İşte AK partisini yaptıkları zaten milletvekilide yaptıklarımızı görün demiyomu

nefret
nefret - 7 yıl Önce

resatbey ataturk seyıtahmet berbat berbat ak partının yaptıkları bu kadar ıste uyanın artık uyanın


SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber