Pazarcılar Odasından Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

Akhisar Pazarcılar Odası başkanı Mustafa Güral ve yönetim kurulu üyeleri Önay Anayol, Sami Kuralı ve Cüneyt Emir ile İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar'ı makamında ziyaret ederek başsağlığı dilediler. 

Pazarcılar Odasından Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

Ziyarette konuşan Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral;" 10 Aralık'ta İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen terör saldırısının ardından büyük bir üzüntü duyduk.Türk Milleti bir yumruk olduğu sürece hiç kimse vatanımızı bölemez ve bayrağımızı indiremez. En önemli görevi icra eden, Türk Milletinin huzur, güvenini, canını, canı pahasına koruyan, bu uğurda bir an bile düşünmeden canını feda eden Türk Polis Teşkilatımızın her zaman yanındayız" dedi.  

İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar ise, Taziye ziyaretine gelen Pazarcılar Odası Başkan ve Yönetim kurulu üyelerine  teşekkür ederek, Teröre karşı mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir" dedi.
 


Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2016, 01:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber