Özel, Çok Meraklıydı Büyükşehir Belediye Başkanı Olsaydı

Akhisar’ın Atatürk Mahallesindeki yol kapatma eyleminde Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri ile CHP Manisa Milletvekili ve Adayı Özgür Özel arasında gerginlik yaşandı.

Özel, Çok Meraklıydı Büyükşehir Belediye Başkanı Olsaydı

 Akhisar’ın Atatürk Mahallesindeki yol kapatma eyleminde Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri ile CHP Manisa Milletvekili ve Adayı Özgür Özel arasında gerginlik yaşandı. 

Yaşanan gerginliğin ardından tekrar mahalleliyle bir araya gelen Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri; “Bu yolların bize geçmesinin süresi bir ay oldu. Muhtarımızla görüştük ardından hemen buraya geldik. Burada Özgür Özel Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayıdır. 

Özgür Özel Çok Meraklıydı Büyükşehir Belediye Başkanı Olsaydı

Madem bu yollar için çok meraklıydı Büyükşehir belediye başkanı olsaydı. Ben burada size Cengiz Ergün sözü veriyorum. Burada yağmur suyu kanalları var ızgaraları yok. Bunun süreci konusunda net bir bilgi veremiyorum. Çünkü ne kadar yerde yağmur suyu ızgarası yok bunu bilmiyoruz. Biz bununla ilgili yazışmalarımızı yapıyoruz. 

Özgür Özel’in Gücü Yetiyorsa Yapsın

Özgür bey madem milletvekili buyursun yapsın gücü yetiyorsa, su kanallarını sorunu çözsün. Onun işi değil, çözüm noktası değil ben bunu halka anlatmanızı istiyorum. Biz burayı yapacağız ve ben buraya Cengiz başkanı getireceğim” dedi.


Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2015, 14:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
jestmen
jestmen - 5 yıl Önce

sayın ensivri geleceğin bld başkanlığına oynuyorsun ama aydın akhisar halkı bu zokayı yemez manisa mhp akhisarı hizmetler konusunda üvey yetim bıraktı sen hala vitrinlere oynuyorsun kara ağaç kökünlen gürler sen bunu biliyorsun sen akhisarı savunuyorsan ben akhisarlı olmakdan vazgeçiyorum zamanla halk seni tanıyacak bunuda biliyorum sayğilarımla.

mehmet
mehmet - 5 yıl Önce

büyükşehir bu işleri elini yüzünü bulaştırdı hani hizmet su paramız manisaya gidiyor

akhisarlı
akhisarlı - 5 yıl Önce

doğan bey o arkanda duran elleri bağlı sarı yelekli engin senin fedainmi güvenip yola çıkma senide asfaltta bırakır.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber