Kırsal Mahallelerden Başkan Dutlulu’ya sevgi seli

Kırsal mahalle ziyaretlerine devam eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Erdelli, Sindelli, Işıkköy ve Sakarkaya mahallelerinde halkın sevgisiyle karşılandı. 

Kırsal Mahallelerden Başkan Dutlulu’ya sevgi seli

Mahalle halkıyla sohbet eden Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yapılan hizmetleri yerinde incelerken vatandaşların taleplerini de dinleyerek çözümleri birlikte konuştu.  

Seçimden seçime köyleri ziyaret eden belediye başkanlarının aksine, sürekli halkın içinde olduğundan dolayı vatandaşlar tarafından takdir edilen ve saygıyla karşılanan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, vatandaşlarla yaptığı sohbette tüm güçleriyle Akhisar hizmet etmek için çalışmaya devam edeceklerini belirtti. 

Başkan Dutlulu yaptığı açıklamada, “Cuma namazımızı Işıkköy Mahallemizde kıldıktan sonra muhtarımız ve halkımız ile bir araya gelerek hem sohbet ettik hem de taleplerini dinledik. Hemen ardından Sakarkaya, Erdelli ve Sindelli mahallemizde halkımızın çay sohbetine ortak olduk. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalardan bahsederek, muhtarlarımızın ve mahalle halkımızın taleplerini dinledik ve çözümleri birlikte konuştuk. Halkımız ile iç içe olmaya devam edeceğiz. Güler yüzleri, misafirperverlikleri ve keyifli sohbetleri için kendilerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 3 ay Önce

Bizim oraya hiç uğramadı

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber