İzkuder 2. Oscar Ödülleri Dağıtıldı

İzmir Kuaförler Derneği (İZKUDER) başkanı Hüseyin Ulaş öncülüğünde gerçekleşen “Güneş İzmir’den Bir Başka Doğar” Sanatsal Şovu İzmir İsmet İnönü Sanat Merkezinde yapıldı.

İzkuder 2. Oscar Ödülleri Dağıtıldı

 

İzmir Kuaförler Derneği (İZKUDER) başkanı Hüseyin Ulaş öncülüğünde gerçekleşen “Güneş İzmir’den Bir Başka Doğar” Sanatsal Şovu İzmir İsmet İnönü Sanat Merkezinde yapıldı. İzmirli Kuaförlerinin yanı sıra İstanbul, Eskişehir, Bursa, Aydın, Ankara ve Akhisar'dan IS-SE kuaför Salonu işletmecisi Selda Karaca da destek verdi. Sahneye çıkan kuaförler, mankenlerin saçında gelinlik modellerini ustalıkla uyguladılar.


İzmir Profesyonel Kuaförler Derneği önderliğinde ege Bela Kozmetik A.Ş. katkılarıyla “Güneş İzmir’den Bir başka Doğar” İzmir Fuarında 4 ayrı kategoride yapılan Sanatsal Şovuna davet edilen, İzmirli Kuaförlerinin yanı sıra İstanbul, Eskişehir, Mersin, Aydın ve Ankara ve Akhisar'dan IS-SE kuaför salonu sahiplerinden Selda Karaca, gelin saçı tarama grubu ile katıldı. 18 yıldır salon işletmeciliği yapan, şimdiye kadar birçok Show ve yarışmalara katılan IS-SE İsmail-Selda Karaca, taradığı gelin saçı ile büyük beğeni aldı.    


İZKUDER başkanı Hüseyin Ulaş öncülüğünde gerçekleşen “Güneş İzmir’den Bir Başka Doğar” Sanatsal Şovuna katılan IS-SE İsmail-Selda Karaca;” böyle yarışmalar kuaförlük mesleğinde yenilikleri bizlerin ufkunu genişletiyor. Daha önceleri de bu gibi yarışmalara katıldım. “Güneş İzmir’den Bir Başka Doğar” Shovunda nostalji ekibinin izleyicilere duygulu anlar yaşattı. Bizlere böyle anlamlı görsel Show izlettirdikleri için İZKUDER başkanı Hüseyin Ulaş ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyoruz” dediler.

 

HABER MERKEZİ

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber