İYİ Parti’den Manisa’ya teşekkür

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Manisa ve ilçelerinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e gösterilen teveccühten dolayı, Manisalı hemşerilerine teşekkür etti. Eryılmaz, 31 Mart akşamından itibaren Manisa’nın İYİ olacağını, şeffaf ve hesap verilebilir bir anlayışla Manisalılarla birlikte belediyeyi yöneteceklerini söyledi.

İYİ Parti’den Manisa’ya teşekkür

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in iki günlük Manisa programı ardından teşekkür mesajı yayımladı. Şehzadeler diyarı Manisa’nın adına yakışır bir şekilde, Akşener’i karşıladığını kaydeden Eryılmaz, “Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi, 14 Mart Perşembe ve 15 Mart Cuma günü Manisa’daydı. Sırasıyla Turgutlu, Salihli, Sarıgöl, Alaşehir, Yunusemre, Şehzadeler, Saruhanlı, Akhisar, Gördes, Demirci ve Köprübaşı ilçelerinde esnaf ziyaretinden bulundu. Taraflı tarafsız tüm Manisalılar ile bir araya geldi. 11 ilçe gezen genel başkanımıza her gittiği yerde Manisalılar büyük bir alicenaplıkla teveccüh gösterdi. Tüm gittiğimiz yerde insanlarımızın gözlerinden okunan iyi niyetleri, yüzlerine akseden güler yüzlülük Manisa’yı ve Manisalıları bir kez daha zirveye taşımıştır. Genel başkanımızın halka hitap ettiği her noktada birlik ve beraberlik ruhuna vurgu yapması, yapıcı üslup kullanması büyük ilgi ve takdir gördü. Bu sebepten ötürü partim adına Manisalılara bir kez daha teşekkür ediyorum. Yerel yönetimleri aldığımızda halkımıza şeffaf ve hesap verilebilir bir anlayışla Manisalılarla birlikte belediyeyi yöneteceklerinin sözünü veriyorum. 31 Mart akşamından itibaren Manisa İYİ olacak” diye konuştu.

EMNİYET GÜÇLERİNİ DE UNUTMADI

Eryılmaz, son olarak Akşener’in Manisa programı kapsamında güvenlik tedbirlerini eksiksiz alan, büyük kolaylıklar sağlayan Manisa Valiliğine, Manisa İl Emniyet müdürlüğüne, güvenlik şube müdürlüğüne, Jandarmaya ve katkı sunan kamu görevlilerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber